top of page

หางาน ช่างเสริมสวยหางาน

สาธารณะ·สมาชิก 45 คน

Orta Atlas OkuVolkswagen Kuzey Amerika Bölgesi CEO'su Hinrich Woebcken firmanın Birleşik Devletler'de bir pick-up satmak istemediğinin altını çizdi. Geçtiğimiz ay Chicago'da bir röportaj veren yöneticiye göre Amerika'daki alıcılar kullandıkları markalara çok sadık. Bu durum da yeni gelen markaların pazarda bir etki yaratmasını zorlaştırıyor. Ayrıca orta büyüklükteki kamyon segmenti satışları VW için yeterli değil.
Orta Atlas Oku"Meslekî ve Teknik Ortaöğretim Kurumları Mezunlarının İzlenmesi" web portalı, Meslekî ve teknik ortaöğretim kurumları mezunlarının işgücü piyasası ve yüksek öğretimdeki durumunu izlemek, eğitimle bireye kazandırılan Meslekî yeterliliklerin iş hayatı ile uyumunu değerlendirmek, sistemin güçlü ve zayıf yönlerini belirlemek amacıyla hazırlanmıştır.


Asıl gayemiz, dayanışmacı ve ortakçı anlayışımızı canlandıran bu folkloru daima yaşatmaktır. Meşalesini de dünyanın dört bir tarafına taşıyabilmektir. Geleneği yozlaştırmadan sürdürebilmek için, tren raylarının üstündeki uzun ince bir yolda, sağa sola yalpalamadan ve düşmemeye gayret ederek sonuna kadar gitmektir. Bu doğru yoldan sapmak demek, içinden çıktığımız bölgenin hususiyetini kendine özgü otantik özelliğini bozmak manasına gelir. 041b061a72


เกี่ยวกับ

ยินดีต้อนรับเข้ากลุ่ม! ที่นี่คุณสามารถสื่อสารกับเพื่อนสมาชิก...

คน

bottom of page